| f t | Login

Matches - UEFA Europa League (Europe)

All matches Results Fixtures Results table
10 July 2018
Samtredia 0:1 Tobol
11 July 2018
Banants 1:2 Sarajevo
FC Vaduz 1:0 Levski Sofia
Glenavon 2:1 Molde
Rabotnički Skopje 2:1 Budapest Honved
12 July 2018
Anorthosis Famagusta 2:1 Laçi
Balzan 4:1 Keşlə Baku
Budućnost 0:2 Trenčín
Chikhura 0:0 Beitar Jerusalem
Cliftonville 0:1 Nordsjælland
CSKA Sofia 1:0 Riga FC
DAC 1:1 Dinamo Tbilisi
Derry City 0:2 Dinamo Minsk
Ferencváros 1:1 Maccabi Tel Aviv
GAP Connah's Quay 1:3 Shakhtyor Soligorsk
Górnik Zabrze 1:0 Zaria Balti
Hibernian 6:1 NSÍ Runavík
ÍB Vestmannaeyja 0:4 Sarpsborg 08
KuPS Kuopio 0:1 FC København
Lahti 0:3 FH Hafnarfjardar
Lech Poznań 2:0 Gandzasar
Levadia Tallin 0:1 Dundalk
Liepājas Metalurgs 0:3 BK Häcken
Milsami Orhei 2:4 Slovan Bratislava
Narva Trans 0:2 Željeznicar
Neftçi 3:1 Újpest
Partizani Tirana 0:1 Maribor
Petrocub 1:1 Osijek
Pyunik 1:0 Vardar Skopje
Qabala 0:2 Progrès Niederkorn
Racing FC Union Luxembourg 0:2 Viitorul Constanţa
Rangers 2:0 Shkupi
Rudar Velenje 0:3 FK Partizan Belgrade
Shamrock Rovers 0:1 AIK
Široki Brijeg 2:2 Domžale
Spartak Subotica 1:1 Coleraine
Stjarnan 3:0 Nõmme Kalju
Stumbras 1:0 Apollon Limassol
Tampereen Ilves 0:1 Slavia Sofia
Ventspils 5:0 Luftëtari Gjirokastër
17 July 2018
Budapest Honved : Rabotnički Skopje
Levski Sofia : FC Vaduz
Shkupi : Rangers
18 July 2018
Željeznicar : Narva Trans
19 July 2018
AIK : Shamrock Rovers
Apollon Limassol : Stumbras
Beitar Jerusalem : Chikhura
BK Häcken : Liepājas Metalurgs
Coleraine : Spartak Subotica
Dinamo Minsk : Derry City
Dinamo Tbilisi : DAC
Domžale : Široki Brijeg
Dundalk : Levadia Tallin
FC København : KuPS Kuopio
FH Hafnarfjardar : Lahti
FK Partizan Belgrade : Rudar Velenje
Gandzasar : Lech Poznań
Keşlə Baku : Balzan
Laçi : Anorthosis Famagusta
Luftëtari Gjirokastër : Ventspils
Maccabi Tel Aviv : Ferencváros
Maribor : Partizani Tirana
Molde : Glenavon
Nõmme Kalju : Stjarnan
Nordsjælland : Cliftonville
NSÍ Runavík : Hibernian
Osijek : Petrocub
Progrès Niederkorn : Qabala
Riga FC : CSKA Sofia
Sarajevo : Banants
Sarpsborg 08 : ÍB Vestmannaeyja
Shakhtyor Soligorsk : GAP Connah's Quay
Slavia Sofia : Tampereen Ilves
Slovan Bratislava : Milsami Orhei
Tobol : Samtredia
Trenčín : Budućnost
Újpest : Neftçi
Vardar Skopje : Pyunik
Viitorul Constanţa : Racing FC Union Luxembourg
Zaria Balti : Górnik Zabrze