| GMT +00:00 | Account

Matches - 2. HNL (Croatia)

13 August 2020
Dinamo Zagreb II 3:0 Bijelo Brdo
14 August 2020
Hrvatski Dragovoljac 1:0 Croatia Zmijavci
Kustošija 1:4 Radnik Sesvete
Opatija 2:1 Hajduk Split II
Inter Zaprešić 4:1 Solin
15 August 2020
Dugopolje 2:1 Cibalia Vinkovci
16 August 2020
Junak Sinj 1:2 Dubrava Zagreb
Osijek II 0:0 Orijent 1919
21 August 2020
Hrvatski Dragovoljac 2:1 Osijek II
Dubrava Zagreb 2:0 Dugopolje
22 August 2020
Cibalia Vinkovci 3:3 Medimurje
Radnik Sesvete 0:1 Opatija
Solin 1:2 Kustošija
23 August 2020
Hajduk Split II 1:0 Dinamo Zagreb II
Croatia Zmijavci 0:2 Bijelo Brdo
28 August 2020
Dinamo Zagreb II 0:2 Radnik Sesvete
Inter Zaprešić 2:0 Cibalia Vinkovci
Medimurje 2:2 Dubrava Zagreb
29 August 2020
Dugopolje 4:3 Orijent 1919
Kustošija 0:0 Rudeš
30 August 2020
Hajduk Split II 2:2 Bijelo Brdo
2 September 2020
Medimurje 4:0 Rudeš
4 September 2020
Radnik Sesvete 1:1 Bijelo Brdo
5 September 2020
Rudeš 1:1 Inter Zaprešić
9 September 2020
Junak Sinj 1:4 Hrvatski Dragovoljac
11 September 2020
Dubrava Zagreb 0:2 Inter Zaprešić
12 September 2020
Hrvatski Dragovoljac 2:1 Dugopolje
Orijent 1919 0:1 Medimurje
Rudeš 1:2 Opatija
Solin 0:0 Dinamo Zagreb II
Cibalia Vinkovci 1:2 Kustošija
13 September 2020
Croatia Zmijavci 4:0 Hajduk Split II
Osijek II 2:0 Junak Sinj
15 September 2020
Opatija 0:1 Cibalia Vinkovci
16 September 2020
Bijelo Brdo 3:1 Solin
Dinamo Zagreb II 3:0 Rudeš
Dugopolje 0:1 Osijek II
Junak Sinj 0:0 Croatia Zmijavci
Kustošija 0:0 Dubrava Zagreb
Inter Zaprešić 1:2 Orijent 1919
Medimurje 1:1 Hrvatski Dragovoljac
19 September 2020
Cibalia Vinkovci 2:1 Dinamo Zagreb II
Dubrava Zagreb 1:4 Opatija
Hrvatski Dragovoljac 3:2 Inter Zaprešić
Junak Sinj 2:2 Dugopolje
Rudeš 1:1 Bijelo Brdo
20 September 2020
Croatia Zmijavci 3:1 Radnik Sesvete
Orijent 1919 1:1 Kustošija
Osijek II 6:0 Medimurje
23 September 2020
Opatija 1:1 Solin
Orijent 1919 1:2 Junak Sinj
Osijek II 0:1 Croatia Zmijavci
26 September 2020
Kustošija 0:0 Hrvatski Dragovoljac
Radnik Sesvete 4:0 Solin
Inter Zaprešić 0:1 Osijek II
Medimurje 4:3 Junak Sinj
27 September 2020
Bijelo Brdo 3:1 Cibalia Vinkovci
Dinamo Zagreb II 1:0 Dubrava Zagreb
Opatija 1:1 Orijent 1919
30 September 2020
Croatia Zmijavci 1:3 Solin
Dubrava Zagreb 2:2 Bijelo Brdo
Dugopolje 4:1 Medimurje
Hrvatski Dragovoljac 1:1 Opatija
Junak Sinj 2:2 Inter Zaprešić
Orijent 1919 2:1 Dinamo Zagreb II
Osijek II 1:0 Kustošija
Rudeš 2:4 Radnik Sesvete
3 October 2020
Kustošija 3:2 Junak Sinj
Opatija 1:1 Osijek II
Radnik Sesvete 1:2 Cibalia Vinkovci
Solin 1:2 Rudeš
Inter Zaprešić 1:1 Dugopolje
Medimurje 2:1 Croatia Zmijavci
4 October 2020
Dinamo Zagreb II 0:3 Hrvatski Dragovoljac
Bijelo Brdo 0:3 Orijent 1919
Hajduk Split II 3:2 Dubrava Zagreb
11 October 2020
Dugopolje 2:1 Croatia Zmijavci
Hajduk Split II 2:3 Radnik Sesvete
14 October 2020
Solin 1:1 Hajduk Split II
16 October 2020
Dubrava Zagreb 2:1 Radnik Sesvete
Hrvatski Dragovoljac 1:1 Bijelo Brdo
Medimurje 3:2 Inter Zaprešić
17 October 2020
Cibalia Vinkovci 1:0 Solin
Dugopolje 2:0 Kustošija
Junak Sinj 0:2 Opatija
18 October 2020
Croatia Zmijavci 1:1 Rudeš
Orijent 1919 2:1 Hajduk Split II
19 October 2020
Osijek II 1:1 Dinamo Zagreb II
23 October 2020
Radnik Sesvete 5:4 Orijent 1919
24 October 2020
Hajduk Split II 2:1 Hrvatski Dragovoljac
Kustošija 0:0 Medimurje
Rudeš 1:0 Cibalia Vinkovci
Solin 0:1 Dubrava Zagreb
25 October 2020
Bijelo Brdo 0:0 Osijek II
Dinamo Zagreb II 1:1 Junak Sinj
Inter Zaprešić 0:3 Croatia Zmijavci
28 October 2020
Cibalia Vinkovci 2:1 Hajduk Split II
30 October 2020
Dubrava Zagreb 0:0 Rudeš
Hrvatski Dragovoljac 3:2 Radnik Sesvete
Inter Zaprešić 2:2 Kustošija
Medimurje 3:0 Opatija
31 October 2020
Osijek II 1:1 Hajduk Split II
Junak Sinj 2:2 Bijelo Brdo
1 November 2020
Croatia Zmijavci 1:1 Cibalia Vinkovci
6 November 2020
Radnik Sesvete 1:5 Osijek II
7 November 2020
Rudeš 0:0 Orijent 1919
Cibalia Vinkovci 1:2 Dubrava Zagreb
Kustošija 4:2 Croatia Zmijavci
Solin 1:1 Hrvatski Dragovoljac
8 November 2020
Hajduk Split II 1:0 Junak Sinj
14 November 2020
Opatija 2:1 Dugopolje
Orijent 1919 0:2 Solin
20 November 2020
Hrvatski Dragovoljac 0:1 Rudeš
Inter Zaprešić 2:0 Dinamo Zagreb II
Medimurje 2:5 Bijelo Brdo
21 November 2020
Dugopolje 1:0 Hajduk Split II
Kustošija 2:1 Opatija
22 November 2020
Orijent 1919 2:0 Cibalia Vinkovci
Osijek II 2:0 Solin
25 November 2020
Dugopolje 1:0 Dinamo Zagreb II
Opatija 3:2 Inter Zaprešić
Rudeš 4:2 Hajduk Split II
28 November 2020
Cibalia Vinkovci 6:0 Hrvatski Dragovoljac
Opatija 2:3 Croatia Zmijavci
Solin 0:0 Junak Sinj
29 November 2020
Bijelo Brdo 1:0 Inter Zaprešić
Dinamo Zagreb II 1:1 Kustošija
Hajduk Split II 4:0 Medimurje
30 November 2020
Rudeš 1:0 Osijek II
2 December 2020
Dinamo Zagreb II 5:2 Medimurje
4 December 2020
Dugopolje 3:0 Solin
Inter Zaprešić 3:1 Hajduk Split II
5 December 2020
Croatia Zmijavci 2:1 Orijent 1919
Hrvatski Dragovoljac 1:0 Dubrava Zagreb
Junak Sinj 0:2 Rudeš
Kustošija 0:0 Bijelo Brdo
Opatija 2:1 Dinamo Zagreb II
6 December 2020
Osijek II 0:0 Cibalia Vinkovci
9 December 2020
Bijelo Brdo 1:1 Dugopolje
Croatia Zmijavci 3:0 Dubrava Zagreb
11 December 2020
Radnik Sesvete 2:1 Inter Zaprešić
12 December 2020
Rudeš 0:0 Dugopolje
Cibalia Vinkovci 1:2 Junak Sinj
Dubrava Zagreb 2:1 Osijek II
Orijent 1919 2:3 Hrvatski Dragovoljac
Solin 1:0 Medimurje
13 December 2020
Bijelo Brdo 1:1 Opatija
14 December 2020
Dinamo Zagreb II 1:2 Croatia Zmijavci
16 December 2020
Dubrava Zagreb 1:2 Orijent 1919
Junak Sinj 3:1 Radnik Sesvete
20 December 2020
Radnik Sesvete 3:3 Dugopolje
12 February 2021
Dubrava Zagreb 3:1 Junak Sinj
Hajduk Split II 2:2 Opatija
Radnik Sesvete 0:0 Kustošija
13 February 2021
Orijent 1919 3:0 Osijek II
Rudeš 6:1 Medimurje
Solin 2:1 Inter Zaprešić
14 February 2021
Bijelo Brdo 1:0 Dinamo Zagreb II
Croatia Zmijavci 0:1 Hrvatski Dragovoljac
17 February 2021
Medimurje 2:2 Radnik Sesvete
20 February 2021
Bijelo Brdo 1:2 Croatia Zmijavci
Dugopolje 3:1 Dubrava Zagreb
Inter Zaprešić 1:2 Rudeš
Junak Sinj 1:1 Orijent 1919
Kustošija 3:2 Solin
Medimurje 1:2 Cibalia Vinkovci
Opatija 1:0 Radnik Sesvete
21 February 2021
Dinamo Zagreb II 2:3 Hajduk Split II
22 February 2021
Osijek II 0:0 Hrvatski Dragovoljac
26 February 2021
Dubrava Zagreb 0:0 Medimurje
Hrvatski Dragovoljac 1:1 Junak Sinj
Radnik Sesvete 3:2 Dinamo Zagreb II
27 February 2021
Cibalia Vinkovci 1:1 Inter Zaprešić
Orijent 1919 0:1 Dugopolje
Rudeš 1:2 Kustošija
Solin 1:1 Opatija
28 February 2021
Bijelo Brdo 2:0 Hajduk Split II
Croatia Zmijavci 1:0 Osijek II
5 March 2021
Dugopolje 2:2 Hrvatski Dragovoljac
Inter Zaprešić 0:1 Dubrava Zagreb
Medimurje 1:3 Orijent 1919
6 March 2021
Junak Sinj 1:1 Osijek II
Kustošija 2:2 Cibalia Vinkovci
Opatija 0:0 Rudeš
7 March 2021
Dinamo Zagreb II 1:0 Solin
Bijelo Brdo 2:1 Radnik Sesvete
Hajduk Split II 2:1 Croatia Zmijavci
12 March 2021
Dubrava Zagreb 3:3 Kustošija
Hrvatski Dragovoljac 5:0 Medimurje
Radnik Sesvete 2:1 Hajduk Split II
13 March 2021
Orijent 1919 1:0 Inter Zaprešić
Osijek II 2:0 Dugopolje
Rudeš 1:2 Dinamo Zagreb II
Solin 0:1 Bijelo Brdo
14 March 2021
Cibalia Vinkovci 2:0 Opatija
Croatia Zmijavci 2:2 Junak Sinj
17 March 2021
Hajduk Split II 1:1 Kustošija
19 March 2021
Inter Zaprešić 0:0 Hrvatski Dragovoljac
Medimurje 0:1 Osijek II
Radnik Sesvete 2:1 Croatia Zmijavci
20 March 2021
Kustošija 1:1 Orijent 1919
Dinamo Zagreb II 0:2 Cibalia Vinkovci
Dugopolje 2:2 Junak Sinj
Opatija 2:1 Dubrava Zagreb
21 March 2021
Bijelo Brdo 1:3 Rudeš
Hajduk Split II 1:2 Solin
27 March 2021
Cibalia Vinkovci 2:1 Dugopolje
1 April 2021
Solin 2:2 Radnik Sesvete
2 April 2021
Orijent 1919 4:1 Opatija
Cibalia Vinkovci 0:2 Bijelo Brdo
Dubrava Zagreb 3:1 Dinamo Zagreb II
Hajduk Split II 2:2 Rudeš
Hrvatski Dragovoljac 1:0 Kustošija
Osijek II 1:2 Inter Zaprešić
3 April 2021
Junak Sinj 4:2 Medimurje
9 April 2021
Inter Zaprešić 1:0 Junak Sinj
Radnik Sesvete 0:0 Rudeš
10 April 2021
Kustošija 1:0 Osijek II
Solin 4:2 Croatia Zmijavci
11 April 2021
Hajduk Split II 2:0 Cibalia Vinkovci
Bijelo Brdo 2:0 Dubrava Zagreb
Medimurje 2:1 Dugopolje
12 April 2021
Dinamo Zagreb II 3:1 Orijent 1919
16 April 2021
Dubrava Zagreb 2:1 Hajduk Split II
17 April 2021
Cibalia Vinkovci 2:0 Radnik Sesvete
Croatia Zmijavci 4:2 Medimurje
Dugopolje 1:1 Inter Zaprešić
Junak Sinj 1:0 Kustošija
Orijent 1919 0:0 Bijelo Brdo
Osijek II 1:0 Opatija
Rudeš 2:2 Solin
20 April 2021
Bijelo Brdo 1:0 Hrvatski Dragovoljac
21 April 2021
Hajduk Split II 3:3 Orijent 1919
Inter Zaprešić 1:0 Medimurje
Kustošija 1:0 Dugopolje
Opatija 1:0 Junak Sinj
Radnik Sesvete 1:2 Dubrava Zagreb
Rudeš 2:1 Croatia Zmijavci
Solin 2:0 Cibalia Vinkovci
24 April 2021
Dubrava Zagreb 1:2 Solin
Dugopolje 0:0 Opatija
Hrvatski Dragovoljac 2:1 Hajduk Split II
Junak Sinj 0:0 Dinamo Zagreb II
Osijek II 3:0 Bijelo Brdo
25 April 2021
Cibalia Vinkovci 0:2 Rudeš
Croatia Zmijavci 2:1 Inter Zaprešić
Medimurje 0:4 Kustošija
Orijent 1919 0:2 Radnik Sesvete
28 April 2021
Dinamo Zagreb II 3:0 Osijek II
Croatia Zmijavci 3:0 Dugopolje
Opatija 0:0 Hrvatski Dragovoljac
30 April 2021
Bijelo Brdo 2:1 Junak Sinj
1 May 2021
Cibalia Vinkovci 3:0 Croatia Zmijavci
Kustošija 0:1 Inter Zaprešić
Opatija 1:1 Medimurje
Radnik Sesvete 4:3 Hrvatski Dragovoljac
Rudeš 2:1 Dubrava Zagreb
2 May 2021
Solin 1:2 Orijent 1919
Dinamo Zagreb II 2:0 Dugopolje
Hajduk Split II 4:3 Osijek II
5 May 2021
Hrvatski Dragovoljac 0:2 Dinamo Zagreb II
7 May 2021
Dubrava Zagreb 15:00 Cibalia Vinkovci
Inter Zaprešić 15:00 Opatija
Orijent 1919 15:00 Rudeš
8 May 2021
Medimurje 12:55 Dinamo Zagreb II
Croatia Zmijavci 15:00 Kustošija
Dugopolje 15:00 Bijelo Brdo
Hrvatski Dragovoljac 15:00 Solin
Junak Sinj 15:00 Hajduk Split II
Osijek II 15:00 Radnik Sesvete
11 May 2021
Rudeš 12:55 Hrvatski Dragovoljac
12 May 2021
Dinamo Zagreb II 13:00 Inter Zaprešić
Bijelo Brdo 15:30 Medimurje
Cibalia Vinkovci 15:30 Orijent 1919
Dubrava Zagreb 15:30 Croatia Zmijavci
Hajduk Split II Postp. Dugopolje
Opatija 15:30 Kustošija
Radnik Sesvete 15:30 Junak Sinj
Solin 15:30 Osijek II
15 May 2021
Dugopolje 15:30 Radnik Sesvete
Hrvatski Dragovoljac 15:30 Cibalia Vinkovci
Inter Zaprešić 15:30 Bijelo Brdo
Junak Sinj 15:30 Solin
Medimurje 15:30 Hajduk Split II
16 May 2021
Croatia Zmijavci 15:30 Opatija
Kustošija 15:30 Dinamo Zagreb II
Orijent 1919 15:30 Dubrava Zagreb
Osijek II 15:30 Rudeš
21 May 2021
Dubrava Zagreb 15:30 Hrvatski Dragovoljac
Radnik Sesvete 15:30 Medimurje
22 May 2021
Cibalia Vinkovci 15:30 Osijek II
Rudeš 15:30 Junak Sinj
Solin 15:30 Dugopolje
23 May 2021
Bijelo Brdo 15:30 Kustošija
Dinamo Zagreb II 15:30 Opatija
Hajduk Split II 15:30 Inter Zaprešić
Orijent 1919 15:30 Croatia Zmijavci
29 May 2021
Croatia Zmijavci 15:30 Dinamo Zagreb II
Dugopolje 15:30 Rudeš
Hrvatski Dragovoljac 15:30 Orijent 1919
Inter Zaprešić 15:30 Radnik Sesvete
Junak Sinj 15:30 Cibalia Vinkovci
Kustošija 15:30 Hajduk Split II
Medimurje 15:30 Solin
Opatija 15:30 Bijelo Brdo
Osijek II 15:30 Dubrava Zagreb