| GMT +00:00 | Account

Fixtures - Primera Nacional (Argentina)

Group A
7 May 2021
Deportivo Maipú 18:45 Mitre de Santiago del Estero
8 May 2021
Belgrano de Córdoba 17:30 San Martín de Tucumán
9 May 2021
Agropecuario 18:30 Estudiantes de Caseros
Temperley 18:30 Atlanta
Estudiantes de Río Cuarto 21:00 Chacarita Juniors
10 May 2021
Quilmes AC 18:05 Alvarado
11 May 2021
Gimnasia Mendoza 00:10 Nueva Chicago
Deportivo Riestra 18:10 Almirante Brown
15 May 2021
Almirante Brown 20:00 Gimnasia Mendoza
Alvarado 20:00 Tigre
Atlanta 20:00 Deportivo Maipú
Chacarita Juniors 20:00 Temperley
Estudiantes de Caseros 20:00 Quilmes AC
Mitre de Santiago del Estero 20:00 Agropecuario
Nueva Chicago 20:00 Estudiantes de Río Cuarto
San Martín de Tucumán 20:00 Deportivo Riestra
22 May 2021
Agropecuario 20:00 Atlanta
Deportivo Maipú 20:00 Chacarita Juniors
Deportivo Riestra 20:00 Belgrano de Córdoba
Estudiantes de Río Cuarto 20:00 Almirante Brown
Gimnasia Mendoza 20:00 San Martín de Tucumán
Quilmes AC 20:00 Mitre de Santiago del Estero
Temperley 20:00 Nueva Chicago
Tigre 20:00 Estudiantes de Caseros
29 May 2021
Almirante Brown 20:00 Temperley
Atlanta 20:00 Quilmes AC
Belgrano de Córdoba 20:00 Gimnasia Mendoza
Chacarita Juniors 20:00 Agropecuario
Estudiantes de Caseros 20:00 Alvarado
Mitre de Santiago del Estero 20:00 Tigre
Nueva Chicago 20:00 Deportivo Maipú
San Martín de Tucumán 20:00 Estudiantes de Río Cuarto
5 June 2021
Agropecuario 20:00 Nueva Chicago
Alvarado 20:00 Mitre de Santiago del Estero
Deportivo Maipú 20:00 Almirante Brown
Estudiantes de Río Cuarto 20:00 Belgrano de Córdoba
Gimnasia Mendoza 20:00 Deportivo Riestra
Quilmes AC 20:00 Chacarita Juniors
Temperley 20:00 San Martín de Tucumán
Tigre 20:00 Atlanta
12 June 2021
Almirante Brown 20:00 Agropecuario
Atlanta 20:00 Alvarado
Belgrano de Córdoba 20:00 Temperley
Chacarita Juniors 20:00 Tigre
Deportivo Riestra 20:00 Estudiantes de Río Cuarto
Mitre de Santiago del Estero 20:00 Estudiantes de Caseros
Nueva Chicago 20:00 Quilmes AC
San Martín de Tucumán 20:00 Deportivo Maipú
19 June 2021
Agropecuario 20:00 San Martín de Tucumán
Alvarado 20:00 Chacarita Juniors
Deportivo Maipú 20:00 Belgrano de Córdoba
Estudiantes de Caseros 20:00 Atlanta
Estudiantes de Río Cuarto 20:00 Gimnasia Mendoza
Quilmes AC 20:00 Almirante Brown
Temperley 20:00 Deportivo Riestra
Tigre 20:00 Nueva Chicago
26 June 2021
Almirante Brown 20:00 Tigre
Atlanta 20:00 Mitre de Santiago del Estero
Belgrano de Córdoba 20:00 Agropecuario
Chacarita Juniors 20:00 Estudiantes de Caseros
Deportivo Riestra 20:00 Deportivo Maipú
Gimnasia Mendoza 20:00 Temperley
Nueva Chicago 20:00 Alvarado
San Martín de Tucumán 20:00 Quilmes AC
3 July 2021
Agropecuario 20:00 Deportivo Riestra
Alvarado 20:00 Almirante Brown
Deportivo Maipú 20:00 Gimnasia Mendoza
Estudiantes de Caseros 20:00 Nueva Chicago
Mitre de Santiago del Estero 20:00 Chacarita Juniors
Quilmes AC 20:00 Belgrano de Córdoba
Temperley 20:00 Estudiantes de Río Cuarto
Tigre 20:00 San Martín de Tucumán
Group B
8 May 2021
Deportivo Morón 18:00 Brown de Madryn
Tristán Suárez 18:00 Independiente Rivadavia
Club Ferro Carril Oeste 18:30 Atlético de Rafaela
All Boys 19:00 Instituto AC Córdoba
9 May 2021
Gimnasia y Esgrima de Jujuy 17:00 Barracas Central
Club Almagro 18:00 San Martín de San Juan
Deportivo Santamarina 18:00 Villa Dálmine
Club Atlético Güemes 23:00 Brown de Adrogué
10 May 2021
Defensores de Belgrano 20:10 San Telmo
15 May 2021
Atlético de Rafaela 20:00 Tristán Suárez
Barracas Central 20:00 Instituto AC Córdoba
Brown de Adrogué 20:00 Deportivo Morón
Brown de Madryn 20:00 Club Ferro Carril Oeste
Defensores de Belgrano 20:00 All Boys
Independiente Rivadavia 20:00 Gimnasia y Esgrima de Jujuy
San Martín de San Juan 20:00 Club Atlético Güemes
San Telmo 20:00 Deportivo Santamarina
Villa Dálmine 20:00 Club Almagro
22 May 2021
All Boys 20:00 Barracas Central
Club Almagro 20:00 San Telmo
Club Atlético Güemes 20:00 Villa Dálmine
Club Ferro Carril Oeste 20:00 Brown de Adrogué
Deportivo Morón 20:00 San Martín de San Juan
Deportivo Santamarina 20:00 Defensores de Belgrano
Gimnasia y Esgrima de Jujuy 20:00 Atlético de Rafaela
Instituto AC Córdoba 20:00 Independiente Rivadavia
Tristán Suárez 20:00 Brown de Madryn
29 May 2021
Atlético de Rafaela 20:00 Instituto AC Córdoba
Brown de Adrogué 20:00 Tristán Suárez
Brown de Madryn 20:00 Gimnasia y Esgrima de Jujuy
Defensores de Belgrano 20:00 Club Almagro
Deportivo Santamarina 20:00 All Boys
Independiente Rivadavia 20:00 Barracas Central
San Martín de San Juan 20:00 Club Ferro Carril Oeste
San Telmo 20:00 Club Atlético Güemes
Villa Dálmine 20:00 Deportivo Morón
5 June 2021
All Boys 20:00 Independiente Rivadavia
Barracas Central 20:00 Atlético de Rafaela
Club Almagro 20:00 Deportivo Santamarina
Club Atlético Güemes 20:00 Defensores de Belgrano
Club Ferro Carril Oeste 20:00 Villa Dálmine
Deportivo Morón 20:00 San Telmo
Gimnasia y Esgrima de Jujuy 20:00 Brown de Adrogué
Instituto AC Córdoba 20:00 Brown de Madryn
Tristán Suárez 20:00 San Martín de San Juan
12 June 2021
Atlético de Rafaela 20:00 Independiente Rivadavia
Brown de Adrogué 20:00 Instituto AC Córdoba
Brown de Madryn 20:00 Barracas Central
Club Almagro 20:00 All Boys
Defensores de Belgrano 20:00 Deportivo Morón
Deportivo Santamarina 20:00 Club Atlético Güemes
San Martín de San Juan 20:00 Gimnasia y Esgrima de Jujuy
San Telmo 20:00 Club Ferro Carril Oeste
Villa Dálmine 20:00 Tristán Suárez
19 June 2021
All Boys 20:00 Atlético de Rafaela
Barracas Central 20:00 Brown de Adrogué
Club Atlético Güemes 20:00 Club Almagro
Club Ferro Carril Oeste 20:00 Defensores de Belgrano
Deportivo Morón 20:00 Deportivo Santamarina
Gimnasia y Esgrima de Jujuy 20:00 Villa Dálmine
Independiente Rivadavia 20:00 Brown de Madryn
Instituto AC Córdoba 20:00 San Martín de San Juan
Tristán Suárez 20:00 San Telmo
26 June 2021
Brown de Adrogué 20:00 Independiente Rivadavia
Brown de Madryn 20:00 Atlético de Rafaela
Club Almagro 20:00 Deportivo Morón
Club Atlético Güemes 20:00 All Boys
Defensores de Belgrano 20:00 Tristán Suárez
Deportivo Santamarina 20:00 Club Ferro Carril Oeste
San Martín de San Juan 20:00 Barracas Central
San Telmo 20:00 Gimnasia y Esgrima de Jujuy
Villa Dálmine 20:00 Instituto AC Córdoba
3 July 2021
All Boys 20:00 Brown de Madryn
Atlético de Rafaela 20:00 Brown de Adrogué
Barracas Central 20:00 Villa Dálmine
Club Ferro Carril Oeste 20:00 Club Almagro
Deportivo Morón 20:00 Club Atlético Güemes
Gimnasia y Esgrima de Jujuy 20:00 Defensores de Belgrano
Independiente Rivadavia 20:00 San Martín de San Juan
Instituto AC Córdoba 20:00 San Telmo
Tristán Suárez 20:00 Deportivo Santamarina